www.temposro.eu, tel.: +421 42 444 12 03, mobil: +421 905 88 22 88
Tempo spol. s r.o. je lokálna spoločnosť, ktorá už viac ako 23. rokov poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov na úrovni vysokých medzinárodných štandardov. Máme flexibilné riešenie Vašich potrieb. Váš úspech je našou motiváciou! Naša spoločnosť stavia na dlhodobých vzťahoch s jej klientmi, založených na dôvere, profesionalite a spokojnosti.

Operátor výroby - CNC stroje v Martine

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Topoľčany, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď, ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
850,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov, práca na zaučenie.
Práca pre uchádzačov z celej SR ubytovanie zabezpečené.

Mzda 734,- € plus s množstvom príplatkov (osobný, tímový) a veľa bonusov v priemere od 850,- € a viac
Možnosť dlhodobej spolupráce - ak si skutočne šikovný, pracovitý a snaživý, radi ti umožníme sa uplatniť v školeniach na rozšírení kvalifikácie a odborného rastu
Možnosť prestupu priamo do kmeňa.
Ak nie si z okolia Martina, radi ti pomôžeme s ubytovaním
Iní sľubujú, ale my garantujeme stabilitu a istotu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske (odbor: strojár, obrábač, automechanik, mechanik)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s čítaním technických výkresov a chuť pracovať v kolektíve. Pracovitosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav pre prácu v nepretržitej prevádzke, chuť učiť sa novým veciam, pozitívny prístup k práci, prax v automobilovom priemysle výhodou.
Prax ako CNC operátor - nie je podmienkou.

Spoločnosť TEMPO spol. s r.o. s viac ako 950 zamestnancami je lokálnym lídrom poskytovateľov personálnych služieb od roku 1993. Je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania a certifikácie systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo na www.facebook.com/temposro.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ak ťa pracovná ponuka oslovila, teda nečakaj a svoju žiadosť pošli na nabor@temposro.eu
Vaše prípadné otázky z odpovieme na telefónnom čísle 0905 882 288 alebo 0905 370 220.

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavska 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom