www.temposro.eu, tel.: +421 42 444 12 03, mobil: +421 905 88 22 88
Tempo spol. s r.o. je lokálna spoločnosť, ktorá už viac ako 23. rokov poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov na úrovni vysokých medzinárodných štandardov. Máme flexibilné riešenie Vašich potrieb. Váš úspech je našou motiváciou! Naša spoločnosť stavia na dlhodobých vzťahoch s jej klientmi, založených na dôvere, profesionalite a spokojnosti.

Brigádnik vo Volkswagen Slovakia - závod Bratislava (Administratívny pracovník)

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Práca v Nadácii Volkswagen Slovakia
2. Administratívna výpomoc
3. Asistencia pri event-och

Dochádzka štvrtok - piatok, možné prispôsobiť podľa dohody.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí k najväčším svetovým výrobcom špičkových automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dochvíľnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pozitívny prístup k rôznorodej práci - administratívnym činnostiam aj práci v "teréne"

Spoločnosť TEMPO spol. s r.o. s viac ako 950 zamestnancami je lokálnym lídrom poskytovateľov personálnych služieb od roku 1993. Je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania a certifikácie systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo na www.facebook.com/temposro.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

UPREDNOSTŇUJEME ŠTUDENTOV VYSOKEJ ŠKOLY DENNÉHO ŠTÚDIA !!!

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavska 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom
ID: 2823695   Dátum zverejnenia: 23.11.2016