www.temposro.eu, tel.: +421 42 444 12 03, mobil: +421 905 88 22 88
Tempo spol. s r.o. je lokálna spoločnosť, ktorá už viac ako 23. rokov poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov na úrovni vysokých medzinárodných štandardov. Máme flexibilné riešenie Vašich potrieb. Váš úspech je našou motiváciou! Naša spoločnosť stavia na dlhodobých vzťahoch s jej klientmi, založených na dôvere, profesionalite a spokojnosti.

Operátor výroby - CNC stroje

Miesto práce
Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
Ihneď, ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
850,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov, práca na zaučenie.
Práca pre uchádzačov z celej SR ubytovanie zabezpečené.

Mzda 734,- € plus s množstvom príplatkov (osobný, tímový) a veľa bonusov v priemere od 850,- € a viac
Možnosť dlhodobej spolupráce - ak si skutočne šikovný, pracovitý a snaživý, radi ti umožníme sa uplatniť v školeniach na rozšírení kvalifikácie a odborného rastu
Možnosť prestupu priamo do kmeňa.
Ak nie si z okolia Martina, radi ti pomôžeme s ubytovaním
Iní sľubujú, ale my garantujeme stabilitu a istotu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske (odbor: strojár, obrábač, automechanik, mechanik)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s čítaním technických výkresov a chuť pracovať v kolektíve. Pracovitosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav pre prácu v nepretržitej prevádzke, chuť učiť sa novým veciam, pozitívny prístup k práci, prax v automobilovom priemysle výhodou.
Prax ako CNC operátor - nie je podmienkou.

Spoločnosť TEMPO spol. s r.o. s viac ako 950 zamestnancami je lokálnym lídrom poskytovateľov personálnych služieb od roku 1993. Je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania a certifikácie systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo na www.facebook.com/temposro.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ak ťa pracovná ponuka oslovila, teda nečakaj a svoju žiadosť pošli na nabor@temposro.eu
Vaše prípadné otázky z odpovieme na telefónnom čísle 0905 370 220 alebo 0905 882 288

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavska 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom
ID: 2771380   Dátum zverejnenia: 18.10.2016