Nástupný bonus - Výrobný pracovník Volkswagen Slovakia

T E M P O, spol. s r.o.

Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
726 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI, BUĎ JEDEN Z NÁS! Nástupný bonus PRÁVE TERAZ, už po dopracovaní 7. dní.
Do automobilového priemyslu v Bratislave hľadáme pracovníkov do výroby. Nie si vyučený? Nevadí! Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať.
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme a prispejeme na ubytovanie. Dopravu máš šesť mesiacov ZDARMA! Strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 5 eur, a kopec TEPMO výhod.
Náplň práce: práce súvisiace s výrobou áut, montáž prémiových vozidiel.
PRESTUP PRIAMO DO KMEŇA!
Zamestnáme absolventov stredných a vysokých škôl.

Zmeň prácu, zmeň firmu a poď k nám - najlepšie platená práca u nás v automotive na SVK, staň sa súčasťou najväčšej spoločnosti v Európe!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebujete. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo v závode VW s profi priateľským tímom práve pre teba.
- priemerná čistá mzda je od 756 až 894 €
- poskytneme ti zálohu
- zabezpečíme aj ubytovanie
- zmluvná doprava šesť mesiacov ZDARMA
- príplatky poobedná, nočná smena, nepretržitá prevádzka
- osobné ohodnotenie
- tímové ohodnotenie
- 13. plat
- príplatky za nadčas v zmysle Zákonníka práce
- možnosť odborného rastu
- dynamický rozvoj a odborný rast v tíme
- perspektíva zvyšovania kvalifikácie
- zvyšovanie tarifnej triedy
- sociálny program

Ak vieš o niekom, kto hľadá prácu odporuč ho na nás a my ťa finančne odmeníme.
V prípade záujmu pošli svoj životopis na adresu: [email protected] alebo [email protected], či nás kontaktuj telefonicky: 0905/657 319 alebo 0905/882 288.
Zamestnáme každého, nie len vybratých uchádzačov.
POHOVOR bude v UTOROK dňa 30.08.2016 v BRATISLAVE.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov,

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav.
Vybraní uchádzači nastúpia ihneď, prípadne do 3 dní!

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2701000  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 726 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny