Montážny pracovník Volkswagen Slovakia - odporuč aj kamarátovi a daj nám tip, odmeníme ťa!

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
J.Jonáša, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
935€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie montáže jednotlivých automobilových komponentov pre svetového výrobcu prémiových vozidiel.
- montáž káblových zväzkov, podvozkových skupín, interiérových častí automobilov

Rozhodni sa pracovať pre nás, a u nás dostaneš i niečo naviac oproti iným, čo ťa rozhodne poteší. Istoty a serióznosť sú najdôležitejšie - pracuj pre TOP zamestnávateľa, ktorý sa vyznačuje stabilitou a vynikajúcim sociálnym programom.
Mzda od 850€ (nástupná mzda) plus nadštandardné odmeny, príspevky a príplatky.
Ubytovanie zabezpečené s príspevkom!
Podniková doprava zo širokého okolia s príspevkom!
Dlhodobý riadny pracovný pomer!
Možnosť osobného rastu, odborných školení.

Informácie o výberovom konaní

Práca pre teba bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!
Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Tempo spol. s r.o. Vás bude kontaktovať. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre zamestnávateľa, ktorý patrí k najväčším nadnárodným výrobcom špičkových automobilov s silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- chuť vzdelávať sa
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- prax nie je podmienkou
- máš len základné vzdelanie? nevadí, zaškolíme ťa!

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2546651  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 935€