Volkswagen Slovakia, a.s. príjme na výrobu prémiových vozidiel montážneho pracovníka

T E M P O, spol. s r.o.

Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
850 - 1200 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI, BUĎ JEDEN Z NÁS!
POĎ S NAMI VYRÁBAŤ PRÉMIOVÉ VOZIDLÁ NAJVYŠŠEJ KVALITY.
Sme lídrom v nábore pracovníkov v automobilovom priemysle, kde hľadáme pracovníkov na všetky pozície.
Umiestňujeme a zamestnáme aj uchádzačov bez praxe! Požadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie. Podmienkou je chuť pracovať.
Náplň práce:
- výrobný pracovník na linke
- manuálna práca za pásom podľa zaradenia na prevádzku (najčastejšie sa jedná o prevádzky: montážna linka, lakovňa, zvarovňa)
- práca na zmeny: 3 zmenná alebo nepretržitá prevádzka

PRAX NIE JE PODMIENKOU!
Zamestnáme absolventov stredných a vysokých škôl.

Najlepšia platená práca!
Stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť!
Poskytneme absolútny servis!
- poskytneme zálohu
- zabezpečíme ubytovanie, poskytneme príspevok na ubytovanie 2,20€
na deň
- poskytujeme zmluvnú dopravu pre zamestnancov z práce a do práce
- poskytujeme príspevok na dopravu
- úvodné zaškolenie ako aj ďalšie odborné preškolenia
- príplatky poobedná, nočná smena, nepretržitá prevádzka
- osobné ohodnotenie do 20% zo základnej mzdy
- tímové ohodnotenie do 10% zo základnej mzdy
- príplatky za nadčas v zmysle Zákonníka práce
- rizikové príplatky
- možnosť odborného rastu
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- dynamický rozvoj a odborný rast v tíme
- perspektíva zvyšovania kvalifikácie
- zvyšovanie tarifnej triedy
- všetky pracovné pomôcky máte zabezpečené
- pestrá teplá strava priamo v závode, bezhotovostná úhrada s príspevkom
- sociálny program

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Tempo spol. s r.o Vás bude kontaktovať. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí k najväčším svetovým výrobcom špičkových automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou alebo výučným listom
- dobrý zdravotný stav: je potrebná vstupná zdravotná prehliadka a robia sa aj drogové testy
- seriózny prístup k práci
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- skúsenosť v automobilovom priemysle sú výhodou, ale nie podmienkou
- flexibilita nástupu (nástup môže byť pár dní od pohovoru)
- hľadáme aj pánov na zvarovňu so zváračkým preukazom typu ZT 7 alebo ZM 7- zváranie hliníka - ak dané preukazy máte obratom ma kontaktujte

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2148861  Dátum zverejnenia: 18.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1200 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny