Montážny pracovník - Volkswagen Slovakia, a.s. Bratislava

T E M P O, spol. s r.o.

Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
896 - 1700 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI, BUĎ JEDEN Z NÁS!
Do automobilového priemyslu v Bratislave hľadáme pracovníkov do výroby. Umiestňujeme a zamestnáme aj uchádzačov bez praxe, bez praxe zaučíme!!! Šanca aj pre nevyučených!!! (minimálne ukončené základné vzdelanie) Podmienkou je chuť pracovať.
Náplň práce: práce súvisiace s výrobou áut, montáž prémiových vozidiel.
PRAX NIE JE PODMIENKOU!
Zamestnáme absolventov stredných a vysokých škôl.

Najlepšia platená práca!
Stabilita a istota!
Poskytneme absolútny servis!
- priemerná nástupná mzda je od 850 až 896€
- poskytneme zálohu
- zabezpečíme ubytovanie, poskytneme príspevok na ubytovanie 2,20€
na deň
- poskytujeme zmluvnú dopravu pre zamestnancov z práce a do práce
- poskytujeme príspevok na dopravu
- príplatky na hod. - poobedná +0,30 €, nočná smena +0,62 € + nepretržitá prevádzka +0,44 €
- osobné ohodnotenie do 20%
- tímové ohodnotenie do 10%
- príplatky za nadčas v zmysle Zákonníka práce
- rizikové príplatky do 120€/mes.
- možnosť odborného rastu
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- dynamický rozvoj a odborný rast v tíme
- perspektíva zvyšovania kvalifikácie
- zvyšovanie tarifnej triedy
- sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov,

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav.
Vybraní uchádzači nastúpia ihneď, prípadne do 3 dní!

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2112478  Dátum zverejnenia: 17.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 896 - 1700 EUR/mesiac, nástupná mzda plus nadštandardné príplatky a odmeny