Reagujte bez životopisu

Hledáme Fyzioterapeuta na plný úvazek pro soukromé rehabilitační zařízení v Ostravě - 2000 EUR

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Místo práce
Ostrava-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc13. a 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený fyzioterapeut, který hledá smysluplnou práci? Pak hledáme právě Vás!

Zaměřujeme se na komplexní péči o pacienty s pohybovými obtížemi. Nabízíme moderní přístupy, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Co od Vás očekáváme:

Minimálně Bc. vzdělání v oboru fyzioterapie

2 roky praxe v rehabilitačním zařízení -nemocnice, ambulance, lázeňská zařízení

Výhodou absolvování kurzu měkkých technik akreditovaného Ministerstvem zdravotnictví ČR

  • Řidičský průkaz sk. B (dojezd do Ostravy)
  • Zodpovědnost, pečlivost, systematický přístup, organizační schopnosti

Přidejte se k nám a pomozte lidem vrátit se k aktivnímu a plnohodnotnému životu!

Těšíme se na Vaši reakci!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

Nadstandartní finanční ohodnocení – 2.000 EUR

Zvýšení kvalifikace – hrazené odborné kurzy

Bonusy – 2 x ročně - 13. a 14. plat

Poskytnutí pracovního oděvu a obuvi

Zázemí renomovaného rehabilitačního centra

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Minimálně Bc. vzdělání v oboru fyzioterapie

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost s více než 15 letou tradicí.
Specializujeme se na poskytování odborných vzdělávacích a poradenských služeb, přípravu a realizaci národních i mezinárodních vzdělávacích projektů z fondů Evropské unie, recruitment, personální a projektové poradenství.
Mezi naše klienty patří významné soukromé společnosti i zástupci veřejných institucí a našimi vzdělávacími kurzy, semináři a tréninky projde ročně více než 100 000 účastníků.
Uvědomujeme si, že především naši zaměstnanci přispívají k neustálému rozvoji společnosti a jsou vizitkou našeho dlouholetého úspěšného působení na trhu. Patříme mezi významné zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, o čemž vypovídá i neustále se rozšiřující nabídka pracovních pozic, kterou můžete nalézt na www.tempo.cz. Těšíme se na Vás.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Olga Kukhta
Tel.: +420739243340
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4800104  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc