Nákupca hutného materiálu(hlavne antikor/alu)

Templar Metal s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 1, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Plat od 8 €/hodina- živnosť(podmienka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup hutného materiálu. Komunikuje s dodávateľmi v oblasti, objednava hutny materiál(hodnota +/-750tis euro/rocne), zabezpeci najeffektivnejsie sposob nakup, vykonáva hodnotenia dodávateľov. Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov. Zodpovedne za vcasne dodavky hutny materiálov.

Sú nutné znalosti a prax v podobnej oblasti. Ide o komunikáciu a aktívne vyhľadávanie dodávateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzač musí mať skúsenosti v podobnej oblasti. Znalosť strojárskej výroby a jej vstupne materialov(antikor/hlinik) je nevyhnutná.

Sme spoločnosť 70+ pracovnikov zaoberajúca sa výrobou strojárenských súčiastok malo-sériove, pre rôzne oblasti priemyslu, rýchlo rastúca.
ID: 2856708  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat od 8 €/hodina- živnosť(podmienka)