7 CNC frézarov

Templar Metal s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 1, Nitriansky kraj, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa pracovných skúseností na pohovore od 8 euro/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na CNC frézach HAAS, samostatná práca a výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie, tvorba programov CNC fréz. Kontrola vyrábaných súčiastok,

Stabilna spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojárenských súčiastok malo-sériove, pre rôzne oblasti priemyslu, rýchlo rastúca.

Hľadáme 7 CNC frézarov, pracovná náplň programovanie a práca na CNC frézach HAAS, štvorsmená prevádzka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

časová flexibilita, ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, zodpovednosť, precíznosť. Skúsenosti s prácou na CNC frézach sú výhodou nie podmienkov

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojárenských súčiastok malo-sériove, pre rôzne oblasti priemyslu, rýchlo rastúca.

Jakuba Haška 1
94901 Nitra
ID: 2690452   Dátum zverejnenia: 30.11.2016