Technický koordinátor projektov

Tempex s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova 13, okres Piešťany
Termín nástupu
01.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na získavaní a realizácii projektov podľa požiadavky
-zhotovovanie cenových ponúk, finančná optimalizácia ponúkaných riešení, predaj a priama zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov
- koordinácia projektových aktivít a kontrola termínov
- tvorba prezentácii pre zákazníka
- plánovanie a kontrola subdodávok, dôsledné sledovanie projektovej dokumentácie,
monitorovanie dostupnosti komponentov v súlade s časovým plánom
- zodpovednosť za zakomponovanie výrobného procesu do časového plánu zákazníka , kontrola úloh definovaných pre chod projektu
- koordinácia prác s technickým tímom zákazníka, vyjednávanie prípadných zmien, plánovanie záverečných skúšok a realizácia procesu odovzdávania, dolaďovanie u klienta, zabezpečenie školení
- aktívna komunikácia s oddelením predaja a vývoja našich dodávateľov (Taliansko, Dánsko, Česko)
- organizácia zákazníckych návštev počas projektu, dojednávanie návštev referenčných miest

• Šanca naštartovať svoju kariéru a nazbierať cenné odborné skúsenosti, práca je vhodná aj pre absolventa
• Podpora zamestnanca v ďalšom vzdelávaní, profesionálny rast
• Práca v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou na slovenskom trhu

Po vyhodnotení prihlášok výberového konania budú vybraní kandidáti informovaní o ďalšom postupe. Zaslaním motivačného listu a životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Tempex s.r.o so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické zameranie uchádzača, nutná prirodzená inklinácia k technike, schopnosť čítať technické výkresy. Samostatnosť, zodpovednosť, dobrá komunikácia, schopnosť pracovať v náročnom prostredí s vysokými požiadavkami kladenými na plnenie termínov a kvalitu práce. Ochota cestovať približne 30% pracovného času . Anglický jazyk aktívne, znalosť nemeckého, prípadne iného jazyka sú výhodou.

Spoločnosť bola založená začiatkom roku 1992. Už 25 rokov sme dodávateľom technologických celkov a komponentov pre priemyselné odvetvia, ktoré sa zaoberajú spracovaním sypkých materiálov (obilie, cukor, krmivá, vápenec, piesok, cement, kamenivo, granulovaná plasty, umelé hnojivá a iné). Medzi naše hlavné aktivity patria dodávky technológii spracovania obilia, sme dodávateľmi baliacej techniky, baliacich strojov na kľúč pre našich zákaznikov, venujeme sa aj enviromentálnej problematike, ponúkame komplexné riešenia na elimináciu prašnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3110275  Dátum zverejnenia: 22.6.2017