Kontrolný manažér

TELERVIS PLUS a.s.

Miesto práce
Staré Grunty 7, 841 04 Bratislava, Košický kraj
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovedá a zabezpečuje kontrolu svojho regiónu
-kontroluje činnosť obchodných zástupcov a manažérov, kontrola pridelených finančných prostriedkov
-zodpovedá za dodržiavanie úverových pravidiel spoločnosti
-spolupráca s obchodným oddelením
-práca v teréne
- kontrola klientov a dodržanie daného počtu návštev

- práca na trvalý pracovný pomer
- aktívna podpora od nariadeného a všetkých kolegov
- férovosť a transparentnosť od vedenia spoločnosti
- služobný automobil , ktorý môžte využívať aj na súkromné účely
- služobný mobilný telefón , ktorý môžte využívať aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

- Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- rád/rada sa učíte nový veciam a máte chuť pracovať
- viete pracovať samostatne a efektívne ste komunikatívny/ná, zodpovedný/ná
- máte organizačné a orientačné schopnosti
- aktívny vodič
- znalosť regiónu

Spoločnosť Telervisplus a.s. je licencovaná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním pôžičiek , úverov a finančného poradenstva prostredníctvom viazaných finančných agentov. Poskytujeme pôžičky a úvery zamestnaným , dôchodcom , živnostníkom od 200 do 2000 €. Sme spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu s nebankovými pôžičkami . Klientom pomáhame prekonať ich aktuálnu finančnú potrebu poskytnutím pôžičky v takej výške aby pokryla ich finančnú potrebu v plnom rozsahu. Pri žiadosti o pôžičku neúčtujeme klientom žiadne poplatky pred a ani po schválení pôžičky. 80% činností je práca medzi zákazníkmi v teréne . Hľadáme talentovaných ľudí , ktorí na sebe chcú pracovať, sú lojálni a budú šíriť dobré meno spoločnosti .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1258816  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou