Obchodný manažér

TELERVIS PLUS a.s.

Cimborkova 24, Košice, okres Humenné, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manažér zabezpečuje a zodpovedá za realizáciu obchodného plánu spoločnosti. Riadi predajné aktivity, manažuje obchodný tím a vedie ho k vysokým výkonom. Podstatná časť jeho času je venovaná práci s obchodnými zástupcami - náboru, školeniu, riadeniu, koučovaniu, motivovaniu a vedeniu. Je kľúčovým výkonným manažérom-obchodníkom v obchodnom oddelení, ovplyvňujúcim úspešné plnenie obchodných plánov.

možnosť sebarealizácie a ďalšieho kariérneho rastu
zázemie silnej a stabilnej finančnej spoločnosti
flexibilný pracovný čas
služobný telefón, služobné auto aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme len vybraných uchadzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

flexibilita,vysoká miera samostatnosti,sebaistota, schopnosť znášať stres,orientácia na výsledky, ochota pomáhať, schopnosť niesť zodpovednosť,vytrvalosť, ctižiadosť, proaktívny prístup.

Spoločnosť Telervisplus a.s. je licencovaná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním pôžičiek , úverov a finančného poradenstva prostredníctvom viazaných finančných agentov. Poskytujeme pôžičky a úvery zamestnaným , dôchodcom , živnostníkom od 200 do 2000 €. Sme spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu s nebankovými pôžičkami . Klientom pomáhame prekonať ich aktuálnu finančnú potrebu poskytnutím pôžičky v takej výške aby pokryla ich finančnú potrebu v plnom rozsahu. Pri žiadosti o pôžičku neúčtujeme klientom žiadne poplatky pred a ani po schválení pôžičky. 80% činností je práca medzi zákazníkmi v teréne . Hľadáme talentovaných ľudí , ktorí na sebe chcú pracovať, sú lojálni a budú šíriť dobré meno spoločnosti .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1145007  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou