Predajca - Telesales

Telemarketing s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 94, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac, + predajný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcov, ktorí budú zodpovední za:
• Telefonický predaj produktov a služieb;
• Sledovanie objednávok;
• Udržiavanie vzťahov so súčasnými zákazníkmi.

Naši súčasní zamestnanci:
• Dostávajú stabilný, včas zaplatený plat a bonusy;
• Sú neustále motivovaní dosahovať dobré výsledky práce;
• Môžu získavať výrobky a služby predávané spoločnosťou zadarmo, prípadne so zľavou;
• Získavajú cenné skúsenosti v oblasti komunikácie a obchodu;
• Neustále sa zúčastňujú školení, ktoré pomáhajú zlepšiť vedomosti a prax, v snahe o dosiahnutie najlepších výsledkov;
• Pracujú podľa pohodlného rozvrhu práce - pracovné dni, od 9:00 do 16:30 [víkendy a štátne sviatky sú voľné].
• Majú príležitosť byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti v období jej významného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozývame vás pripojiť sa k nášmu tímu, ak:
• Ľahko komunikujete telefonicky, alebo chcete zlepšiť svoje komunikačné zručnosti;
• Si chcete zarobiť;
• Chcete získať cenné predajné skúsenosti.

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu 20 rokov. Poskytujeme profesionálne telemarketingové služby na Slovensku, v Litve a Slovinsku. S našimi partnermi pôsobíme v Estónsku, Lotyšsku a Chorvátsku.
Aj počas náročného obdobia sme poskytovali a poskytujeme svojim zamestnancom nepretržite stabilnú a úspešnú prácu.

nájdete nás na: www.telemarketing.lt/sk/

Staňte sa súčasťou úspechu našej firmy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2319413  Dátum zverejnenia: 18.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiac, + predajný bonus