Elektronik, servisný technik

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 1, Košice
Termín nástupu
04/2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy , ... kariérny postup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oživovanie, konfigurácia a opravy elektronických modulov.
• Vykonávanie montážnych a údržbárskych prác na elektrických zariadeniach do 1000 V.
• Diagnostikovanie porúch a vyhodnocovanie diagnostických meraní.
• Vykonávanie funkčných skúšok zariadení po preventívnej údržbe alebo oprave.
• Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení u zákazníka.
• Zhotovovanie správy z opravy a údržby v papierovej podobe.
• Práca vo výškach pomocou OOPP
• Práca vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska, prevažne Východ a platný minimálne §21 elektrotechnickej spôsobilosti.

• Sociálny program spoločnosti (deň detí, vianočný večierok, mikuláš pre deti,
teambuildingy, MultiSport karta)
• Práca s modernými technológiami
• Výuka anglického jazyka v priestoroch firmy
• Deň plateného voľna navyše 31.12.
• Nízkostresové pracovné prostredie
• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
• Mobilný telefón aj na súkromné používanie
• Príjemné a moderné pracovné priestory neďaleko centra Košíc
• Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14km a viac)
• Parkovanie v areáli firmy

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis. Výberové konanie prebehne vo dvoch kolách.
Prvé kolo prebehne bez účasti uchádzačov.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor
v druhom kole.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študijný odbor elektronika výhodou.
Aktívny záujem o elektroniku a moderné technológie.
Manuálna zručnosť a spájkovanie SMD súčiastok vítaná..
Práca v tíme.

Spoločnosť Telegrafia je celosvetovým lídrom na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov so sídlom v Košiciach a dosahom do celého sveta. Disponuje vlastným vývojovým centrom, vybaveným najmodernejšími technológiami, priamo v srdci spoločnosti. Súčasťou spoločnosti je aj tím špecialistov v oblasti podnikových informačných systémov, ktorých cieľom je navrhovať ERP riešenia založené na špičkovom softvéri Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Rozdelení do oddelení no fungujúci ako jeden celok. Aj to je dôvodom prečo produkty spoločnosti Telegrafia nájdete vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 384186  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac