Marketingový manažér

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 1, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu marketingového manažéra. Ak máš kvalitné vzdelanie a prax, prehľad v najnovších trendoch v oblasti marketingu a trúfaš si viesť tím ľudí, daj nám o sebe vedieť.

Úspešný uchádzač bude plniť tieto hlavné úlohy:

• kompletné zastrešenie marketingu spoločnosti využitím všetkých marketingových nástrojov
• vedenie marketingového tímu, zadávanie úloh a kontrola ich plnenia (online špecialistka, grafik, telemarketingová pracovníčka)
• návrh, vytváranie a realizácia marketingových kampaní na Slovensku aj vo svete
• spolupodieľanie sa na vytváraní produktového portfólia spoločnosti
• sledovanie a analýza konkurencie a najnovších marketingových trendov
• zodpovednosť za prípravu marketingových materiálov
• spolupodieľanie sa na vytváraní webových stránok, blogov, webového partnerského portálu
• komunikácia dovnútra firmy (podieľanie sa na správe firemného intranetu, vydávanie vnútrofiremného časopisu)

Toto Ťa vo výberovom procese môže zvýhodniť:

• prehľad v oblasti IT a elektrotechniky
• grafické a copywriterské schopnosti
• perfektná znalosť Slovenského aj Anglického jazyka slovom aj písmom
• znalosť ďalšieho cudzieho jazyka okrem Angličtiny
• reálna orientácia na výsledky, ťah na bránu
• schopnosť riešiť zle štruktúrované problémy, pozitívny prístup k nečakaným výzvam

• práca v moderných priestoroch štandardu A+ s vlastným parkoviskom v širšom centre Košíc
• bohatý sociálny program spoločnosti
• niekoľko firemných akcií každý rok
• výučba Angličtiny na pracovisku v rámci pracovného času
• mobilný telefón
• priateľské pracovné prostredie, kde všetci spolupracujeme na dosiahnutí vytýčených cieľov

Výberové konanie prebehne v dvoch kolách. Ak sa chceš zúčastniť výberu, prosím pošli nám čo najskôr svoj štruktúrovaný životopis s aspoň jednou referenciou (telefonický alebo e-mailový kontakt) a krátky motivačný list, kde je potrebné uviesť jasné dôvody, prečo by sme si mali vybrať práve Teba.

Z kapacitných dôvodov bohužiaľ nemôžeme odpovedať všetkým záujemcom a kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí splnia kritériá pre pozvanie do 1. výberového kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.7.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
CorelDRAW - základy

Počítačové znalosti - programátor

WordPress - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešný uchádzač musí zvládnuť vyššie popísanú náplň práce. Na to je úplne nevyhnutná (minimálne) skutočná orientácia na výsledky, schopnosť plynulo komunikovať v Anglickom jazyku a predchádzajúca prax vo vedení tímu ľudí.

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami v oblasti varovných a vyrozumievacích systémov a informačných technológií doma aj na zahraničných trhoch. Popredné postavenie na trhoch potvrdzujú ocenenia ako Microsoft Gold Certified Partner, Slovak Gold a pod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lomená 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matej Furda
Tel.: 0915999201
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3134069   Dátum zverejnenia: 17.7.2017