Kreatívny grafik

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 1, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme novú posilu v podobe kreatívneho grafika. Ponúkame možnosť spolupodieľať sa na dlhodobej vizuálnej identite celosvetovo úspešnej spoločnosti. Nie je pre nás podstatné, akú školu ste vyštudovali alebo či ste absolvent, dôležité sú Vaše terajšie schopnosti.

Výstupom pracovného miesta bude hotová 2D grafika pre tlač prospektov vo viacerých jazykoch, grafika na web a firemné blogy, šablóny komerčných e-mailov, grafické schémy a ilustrácie riešení a pracovných postupov, vyretušované produktové fotografie, ale aj špeciality napríklad v podobe nového produktového loga. Okrem toho bude úspešný uchádzač venovať zhruba 20 % pracovného času tvorbe produktových a PR videí a zhruba 10 % času ďalším aktivitám na marketingovom oddelení.

Na začiatok ponúkame spoluprácu formou brigády alebo živnosti, pričom do budúcnosti počítame pri obojstrannej spokojnosti s prechodom na trvalý pracovný pomer.

- priestor na sebarealizáciu a maximálne využitie ľudského potenciálu
- zázemie prosperujúcej a stabilnej slovenskej firmy s celosvetovou pôsobnosťou
- nové moderné priestory v širšom centre Košíc
- priateľské a motivujúce pracovné prostredie
- profesionálne školenia zamestnancov, výučba cudzích jazykov počas pracovnej doby
- bohatý sociálny program spoločnosti vrátane viacerých firemných akcií

Uchádzači sa môžu do výberového konania prihlásiť zaslaním štrukturovaného životopisu a aspoň dvoch ukážok vlastných komerčných prác (prospekt, leták, dizajn pre web a pod.). Zároveň požadujeme v sprievodnom e-maili uviesť jasnú odpoveď na otázku, prečo by sme si mali vybrať práve Vás.

Výberové konanie prebehne v dvoch kolách. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a vyhradzujeme si právo kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Corel PHOTO-PAINT - Expert
CorelDRAW - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe After Effects - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutným základom je kreativita, orientácia na výsledky a schopnosť pracovať v tíme.

Vo výberovom procese Vás ale môžu zvýhodniť aj ďalšie schopnosti, využiteľné v rámci firmy, napríklad:

- schopnosť práce s 3D grafikou
- copywriting
- skúsenosti s tvorbou webstránok
- prehľad v marketingu
- skúsenosti s tvorbou GUI pre softvér
- skúsenosti s UV a 3D tlačou

Spoločnosť Telegrafia je celosvetovým lídrom na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov so sídlom v Košiciach a dosahom do celého sveta. Disponuje vlastným vývojovým centrom, vybaveným najmodernejšími technológiami, priamo v srdci spoločnosti. Súčasťou spoločnosti je aj tím špecialistov v oblasti podnikových informačných systémov, ktorých cieľom je navrhovať ERP riešenia založené na špičkovom softvéri Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Rozdelení do oddelení no fungujúci ako jeden celok. Aj to je dôvodom prečo produkty spoločnosti Telegrafia nájdete vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2930696  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou