IT technik (Ref. č.: NO168675)

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 1, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- IT administrácia, administrácia sietí, práca s Active Directory
- Podpora aplikácií
- Inštalovanie a odinštalovanie aplikácií, Odstraňovanie porúch aplikácií, Podpora používania aplikácie
- Podpora hardvéru - Odovzdávanie nového HW, Vyradenie starého HW, Riešenie sieťových pripojení klientskych počítačov, Analýza a odstraňovanie chýb HW, Riešenie záručných opráv HW
- Podpora tlače a tlačiarní - Údržba, nastavenia a riešenie záručných opráv (vrátane komunikácie s dodávateľom) tlačiarní, multifunkčných zariadení a veľkoformátových tlačiarní
- Ďalšie úlohy - manažment skladových zásob (PC, notebooky, pracovné stanice, monitory, káble, telefóny atď.) vrátane správy inventárnych zoznamov, príprava a starostlivosť o hardvér (inštalácia aplikácií, upgrady, ...), podpora rôznych IT oddelení, testovanie nových aplikácií a hardvéru pred nasadením

- sociálny program spoločnosti
- dobré pracovné prostredie
- možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
- štandardné technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, referentské vozidlá)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy
Klient/server administrácia - základy
Microsoft Hyper-V - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti
- schopnosť samostatnej práce, bez neustálej kontroly
- schopnosť plniť úlohy „do konca“, dotiahnuť aj detaily tak, aby bola zadaná úloha splnená
- pro klientsky prístup
- tímový hráč

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami v oblasti varovných a vyrozumievacích systémov a informačných technológií doma aj na zahraničných trhoch. Popredné postavenie na trhoch potvrdzujú ocenenia ako Microsoft Gold Certified Partner, Intel Premier Provider, Slovak Gold a pod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lomená 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Susztay
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731703   Dátum zverejnenia: 21.9.2016