Montážny pracovník

TEKNO POINT SLOVAKIA

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda, odbornosť, zručnosť = vyšší plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu v oblasti inštalácie TZB. Jedná sa o pomocné a drobné stavebné práce.
Podmienky:
- muž - nie študent,
- dobrý zdravotný stav, niekedy je to práca na rebríku, ale v malých výškach
- VP výhoda - nie podmienka,
- základná manuálna zručnosť potrebná, Potrebná je zručnosť pre prácu so základným elektrickým ručným náradím.
- znalosť PC nie je potrebná,
- nie je to práca na smeny
- Iba NR alebo blízke okolie. Ak ďalej, ubytovanie vo vlastnej réžii.
- práca je väčšinou NR resp. ZSL kraj. Práca vždy začína aj končí v NR
Forma - brigáda, dohoda, možnosť VPP - po dohode.
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- potrebná je flexibilita
Nástup - inheď
Stručný životopis a kontaktné údaje pošlite - [email protected]

Vybraných záujemcov budem kontaktovať mailom resp. telefonicky

Profesný životopis posielajte na e-mail adresu. Vhodní kandidáti budú priebežne pozývaní na osobný pohovor. Uveďte kontaktné údaje (tel., e-mail adresu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VP sk B výhoda.

Cinnost v oblasti TZB.
ID: 403620  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda, odbornosť, zručnosť = vyšší plat