Manažér kvality

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Vinárska 26, 951 41 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
31.10.2017 - najneskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie systémov kvality výroby IFS, BRC, FSSC 22 000
Dohľad nad kvalitou výroby z hľadiska legislatívnych požiadaviek a príslušných štandardov. Vedenie useku kvality

Hľadáme vhodného kandidáta, ktorý dokáže samostatne a zodpovednosť zavádzať a udržiavať štandardy kvality výroby. Ponúkame prácu v ktorej sa môže kandidát v plnej miere realizovať v prostredí modernej výroby a stať sa zároveň dôležitou súčasťou zamestnaneckej štruktúry organizácie, pre ktorú je kvalita rozhodujúcim kritériom. Svoje štruktúrovené životopisy posielajte na kontaktnú adresu [email protected]. Vyhradzujeme si právo kontaktovať vyhradne uchádzačov, ktorí v plnej miere zodpovedajú požiadavkám v inzercii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skusenosť v oblasti riadenia kvality
Znalosť štandardov FSSC 22000, HACCP, IFS, BRC
Prehľad v legislatívnych požiadavkách v potravinárstve
Reportovanie a vedenie anylýz
Dobré organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť a iniciatívnosť
Skúsenosti v oblasti výroby potravín
Aktívna ústna a písomná znalosť anglického jazyka
Pozícia nie je vhodná pre uchádzačov bez praxe na adekvátnej pozícii

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2395394  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu