Pracovník maloobchodnej predajne TEDi - Zlaté Moravce

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o zákazníkov maloobchodnej predajne TEDi
- Poskytovanie poradenstva ku konkrétnym tovarom
- Obsluhovanie zákazníkov
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- Preberanie tovaru od dodavateľa, vyloženie a priebežné dopĺňanie tovaru
- Zodpovedanie za správne označenie tovaru, jeho prezentáciu a pod.
- Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
- Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti

Ponúkame Vám objemné zapracovanie, plat zodpovedajúci výkonu a veľmi dobrá pracovná klíma ako aj možnosť kariérneho postupu.

Motivujúce platové ohodnotenie, možnosť osobného rastu v prostredí rozvíjajúcej sa firmy, príjemný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Máte ukončené stredoškolské vzdelanie, máte skúsenosti v oblasti maloobchodu, ste angažovaný, flexibilný, zvyknutý na samostatné pracovanie, máte príjemné vystupovanie a baví Vás práca s ľuďmi.

TEDi je sympatický 1-eurový diskontér zameraný na rodinu. Od mája 2004 ponúkajú pobočky spoločnosti so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku výrobky dennej spotreby, darčekové a dekoračné výrobky, hračky a písacie potreby, ale aj výrobky na párty, náradie do domácnosti a drogériu. TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Slovinsko, Španielsko a od roku 2013 už aj na Slovensku. Spolu tvoríme sieť viac ako 1450 pobočiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kladnianska 12
821 05 Bratislava - Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Schoenfeld
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730833   Dátum zverejnenia: 20.9.2016