Asistent/ ka pre oblasť Slovenska

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Kladnianska 12, 821 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora oddelenia prevádzky:
  • Komunikácia s predajňami spoločnosti a ich podpora
  • Komunikácia s obchodnými partnermi
  • Vyhľadávanie a výber obchodných partnerov
  • Písomná a ústna komunikácia s oddeleniami v rámci koncernu (NJ)
  • Účasť na tvorbe a realizácii procesov spoločnosti
  • Komunikácia s inštitúciami verejnej správy
  • Prípadne iné administratívne činnosti podľa potreby

Podpora personálneho a účtovného oddelenia spoločnosti:
  • Spracovanie mesačných výkazov o dochádzke zamestnancov
  • Evidencia faktúr

Motivujúce platové ohodnotenie, možnosť osobného rastu v prostredí rozvíjajúcej sa firmy, príjemný kolektív.

Ovládanie Nemeckého jazyka na aktívnej úrovni je podmienkou. Prosíme uchádzačov, ktorí túto podmienku nespĺňajú, aby nám neposielali svoje životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Máte ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, máte skúsenosti s podobnou pracovnou pozíciou v trvaní minimálne 2 roky, ste angažovaná/ý, flexibilná/ý, precízna/y, iniciatívna/y a zvyknutá/ý na samostatné pracovanie, máte príjemné vystupovanie a ovládate Nemecký jazyk aktívne písomne i slovom.

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 1951852  Dátum zverejnenia: 9.12.2014