Logo TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Pracovník prípravy materiálu

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 1074/6, Myjava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 €, navyše mesačné osobné ohodnotenie plus mesačné prémie, sezónne príplatky, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava materiálu pre výrobu
  • Manipulácia s materiálom - nasýpanie, sušenie
  • Starostlivosť o zariadenia - čistenie drtičiek a sušičiek
  • Sušenie materiálu v zmysle požiadaviek
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami výroby

Typický deň na pozícii Pracovník prípravy materiálu:

  • Práca s materiálom, príprava materiálu pre výrobu
  • Starostlivosť o zariadenia a udržiavanie poriadku na pracovisku

Typická pracovná doba pre pozíciu Pracovník prípravy materiálu:

  • práca v trojzmennej prevádzke
  • 5 dňový pracovný týždeň - pondelok až piatok

  • Mesačné prémie a príplatky
  • Prémia za prítomnosť na mesačnej báze
  • ročné odmeny
  • Finančný príspevok na stravovanie
  • Sociálny program

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke od pondelka do piatku, víkendy voľné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovná pozícia: Pracovník prípravy materiálu
  • Hard skills: manuálna zručnosť
  • Soft skills: schopnosť samostatne pracovať
  • Pozícia je vhodná pre mužov

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o. Myjava je dodávateľom plastových dielov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Spoločnosť zamestnáva 110 zamestnancov, je etablovaná na trhu už viac ako 20 rokov, je stabilným zamestnávateľom a obchodným partnerom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivica Zemanová
Tel.: +421907751788
E-mail: poslať životopis
ID: 4747041  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac