Stavebný pracovník

tecnobau s.r.o.

Miesto práce
M.R. Štefánika 711/3, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozbehnuty projekt v Nemecku pre demontaz strešnej betonovej riny hľadáme 4 ľudi resp. zabehany Team kde aspoň jeden vie Nemecky ktorý musí spľnať nasledovné podmienky:

- Aspoň jeden v skupine, znalosť nemčiny minimalne na komunikativnej urovni aby ste v prípade neprítomnosti vedúceho vedeli vykomunikovať zaklady
- manuálna zručnosť v používaní nástrojov ako Flex, el.šróbovačky, el. zbýjačka a pod.
- Ubytovanie plati zamestnavatel
- Plat od 1500 až 1900ev čistom podľa okolností.

- Ubytovanie len 5km zamestnania
- Ubytovanie hradí zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manualna zručnosť s nástrojmi ako Flex, šrobovačky, el. zbýjačka a podobne..

stavebná spoločnosť zaoberajúca sa montážnymi prácami fasád,strešných krytín,obvodných konštrukcii a podláh.Miesto pôsobenia je Nemecko a Taliansko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2913548  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-2200