Montér - Fasády + Strechy

tecnobau s.r.o.

Miesto práce
Sturova 403/5, 086 33 Zborov, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme zamestnancov, resp. živnostíkov aj Firmy pre projekty v krajine Nemecko
- montáž Fasád jedná sa o ALU konštrukcie a následná montáž Fasady väčšinou sklenenej ale aj plechovej... (práca nie je fyzicky náročná ale velmi zodpovedná a presná)
- znalosť čítania plánov (minimálne jedna osoba v Teame)a logicke myslenie nutné
- jednotlivci so znalosťou Nemčiny su uprednosťovaný nie je to však podmienka...
- veľmi radi uvýtame zohraté Teamy resp Firmy
- Projektov je velmi veľa teda máme záujem o dlhodobú spoluprácu nie je to typ práce brigáda a pod.
- Všetky projekty sú v Nemecku

- Ubytovanie platí zamestnavateľ
- Dlhodobé zamestnanie
- možnosť rozloženia pracovnej činnosti resp. Turnusov
- práca s profesionálnim náradim nie je nutnosť riešiť alebo nosiť vlastne náradie
- pri osvedčení jednotlivci zo znalosťou jazyka a čítania plánov zaujímavé finančné ohodnotenie.

V prípaďe záujmu a bližších Info. kontaktujte na uveďenom, čísle, resp. prosíme o zasielanie životopisov, uchádzači ktorý spľňajú predpoklady budú kontaktovaný telfonicky....

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

stavebná spoločnosť zaoberajúca sa montážnymi prácami fasád,strešných krytín,obvodných konštrukcii a podláh.Miesto pôsobenia je Nemecko a Taliansko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2866823  Dátum zverejnenia: 28.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2500