Nákupca hutneho materiálu, kalkulant

TecKon s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta a bude individuálne prejednaná počas osobného stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia s ostatnými oddeleniami vo firme,
- uskutočňuje výber a hodnotenie dodávateľov,
- kontrola plnenia objednávok podľa určených termínov a nákladov,
- vytváranie cien a objednávok,

Budú prezentované na pohovore

Životopis a sprievodný-motivačný list v slovenskom jazyku, pripadne v nemeckom alebo anglickom jazyku posielajte na doleuvedený e-mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- orientácia v nákupnej problematike hutného materiálu
- komunikatívnosť, schopnosť vyjednávania,
- spoľahlivosť, presnosť, zvládanie stresu.
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou

TecKon je 10 rokov pôsobiaca výrobná spoločnosť zameraná na zváranie a montáž v Bytči. Výroba pokrýva 100% zahraničný dopyt pre priemysel, energetiku a železnice. Do našej rozširujúcej sa prevádzky hľadáme vhodných zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2203454  Dátum zverejnenia: 31.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac