Procesný inžinier / technológ pre lisovacie zariadenia

TECIMAN

Miesto práce
Veľký Meder, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Detailné definovanie projektového plánovania Overenie všeobecného plánovania a definovanie procesu plánovania navrhnutých (ná)strojov, ak to bude potrebné
-Technická a ekonomická analýza ponúk dodávateľov
-Koordinácia všetkých technických oblastí súvisiacich s projektom
-Riadenie zmien s dodávateľom
-Riadenie zmien so zákazníkom
-Náležitá analýza potenciálneho dopadu zmien v súvislosti s výrobkom/procesom na načasovanie a rozpočet projektu
-Sledovanie dodržiavania časového plánu u dodávateľa a u zákazníka a vytvorenie akčného plánu, ak bude potrebný
-Monitorovanie výroby nástrojov – príjem materiálu, sledovanie 2D obrábania, príprava, montáž, 3D obrábanie, finálna úprava – vytvorenie akčného plánu v prípade omeškania
-Verifikácia prvých vzoriek do raziacich strojov/lisov a analýza prvých výsledkov s oddelením kvality.

-Pracovná zmluva s dobre etablovanou spoločnosťou
-Možnosť pracovať s odborníkmi najdôležitejších svetových hráčov v automobilovom priemysle
-Neustále vzdelávanie a kariérny rast
-Atraktívny plat a zdravotný balík pre kandidáta a jeho rodinu

Informácie o výberovom konaní

Do úvahy sa budú brať len CV v angličtine.
Počas celého výberového procesu garantujeme maximálnu diskrétnosť pre všetkých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

-Min. 2 roky skúseností s procesom lisovania v automobilovom priemysle
-Preukázateľné skúsenosti v komplexnej projektovej industrializácii
-Veľmi dobrá znalosť angličtiny (B2/C1)

Teciman Polska Sp. z o.o., located in Wroclaw, is a subsidiary of Teciman International S.L. (www.teciman.com), company with more than 25 year experience in providing Engineering services to main players in automotive industry (OEMs and Tier 1 companies), aerospace, plastic industry, etc.
We collaborate with our customers in all different project stages, starting from the development and design of new products, continuing with the industrialization phase and finishing with mass production.
ID: 2635328  Dátum zverejnenia: 6.7.2016