Montér plastových okien

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1925 EUR netto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka hľadáme montážnikov plastových okien - dvojice. Vyžadujeme skúsenosti tesára / stolára alebo prax s montovaním a usádzaním okien.
Jedná sa o výmenu a nainštalovanie plastových okien v rod. domoch, komerčných budovách, nemocniciach atď. Práca zahŕňa aj úpravu poškodených častí stien okolo rámov okien.

Zaujímavá práca v stabilnej a serióznej spoločnosti.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Práca na holandskú pracovnú zmluvu.
Ubytovanie zabezpečené .
Príplatok na cestu na km v prípade , že je dlhšia ako 25 km denne.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš zákazník sa špecializuje na stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technicky zdatný kandidát. Prax ako tesár alebo stolár je podmienkou , prax ako montér okien je výhodou.
Hľadáme niekoľko partií po dvoch. V tíme je nutné aby sa aspoň 1 z tímu vedel dohovoriť anglicky alebo nemecky. Auto v partii je veľkou výhodou.
Vlastné náradie je podmienkou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3127994  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1925 EUR netto/mesačne