Zlieváreň - zlievač/tavič/jadrár

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 10.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandskú zlieváreň, ktorá rozširuje svoju výrobu, hľadáme nových ľudí na uvedené pozície:
- zlievač/tavič
- jadrár
- všeobecný pracovník zlievárne
Možnosť získať stabilnú prácu v stabilnej spoločnosti na dlhšie obdobie. Práca na jednu alebo dve zmeny.

Pracovná zmluva uzatvorená v Holandsku - odvody platené v Holandsku.
Ubytovanie v Holandsku zabezpečené.
Práca na turnusy 6 - 8 týždňov v Holandsku a 1 týždeň doma.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Zlieváreň hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Väčšina pozícií si vyžaduje predchádzajúce skúsenosti.
Kandidáti by sa nemali obávať fyzickej práce v teplom prostredí.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2190613  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 10.50 EUR/hodina