Pracovník vo výrobe hliníkových okien a dverí

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca a obsluha strojov vo výrobe hliníkových okien a dverí, v prípade potreby ich montáž priamo u zákazníka. Predchádzajúce skúsenosti v spoločnosti s rovnakým zameraním SÚ PODMIENKOU !

- Turnusy: 6 týždňov v Holandsku a 1 týždeň doma
- Zabezpečené ubytovanie a doprava
- Podpora našej kancelárie priamo v Holandsku
- Práca v serióznej spoločnosti

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám bezplatne vyplnený registračný formulár, ktorý nájdete na našej webovej stránke.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobí na juhu Holandska. Vyrába hliníkové okná a dvere. Má dlhoročné skúsenosti v tomto odvetví. Kladie dôraz na vysokú kvalitu produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúce skúsenosti s výrobou hliníkových okien a dverí sú podmienkou. Ak má kandidát popritom aj skúsenosti s montážou, je to výhoda.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1688099  Dátum zverejnenia: 23.4.2014