Konvenčný sústružník/CNC sústružník/frézar so skúsenosťami v Holandsku

Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie CNC zariadení na frézovanie a sústruženie na základe dokumentácie. Dlhodobá zaujímavá práca s dobrým platom. Všeobecné znalosti v oblasti strojových procesov.

Mzda vyplácaná týždenne – výška sa odvíja hlavne od praxe a skúseností v zahraničí , ideálne v Holandsku, certifikátov VCA/SCC a pod.
Okrem tejto mzdy vyplácané 2x ročne tzv. rezervácie (podľa holandských zákonov)
-Zdravotné poistenie zabezpečené agentúrou 22 EUR týždenne
-Možnosť zvýšenia mzdy po čase, v závislosti od spokojnosti zamestnávateľa
-Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
-Preferovaná práca vo dvojiciach – jazyk a auto
-možnosť vybavenia VCA/SCC (bezpečnostný) certifikát
-Kontaktná osoba a pomoc od agentúry

Zamestnávateľ vyžaduje predloženie nasledujúcich dokumentov:
- životopis v anglickom jazyku alebo nemecký jazyku
(prosim NEPOSIELAJTE životopis v slovenskom alebo českom)
- občiansky preukaz alebo pas
- referencie od predošlého zamestnávateľa
- certifikáty, vyhlášky

Anglický, nemecký alebo holandský jazyk je nevyhnutný. Každý jeden pracovník musí ovládať cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni

v našej spoločnosti hovoríme iba v holandčine, nemčine alebo angličtine. Prosím, nevolajte bez znalosti týchto jazykov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilné a renomované holandské spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebného priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Anglický, nemecký alebo holandský jazyk je nevyhnutný. Každý jeden pracovník musí ovládať cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni.
- dobrý zdravotný stav
-presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Techvisie je holandská pracovná agentúra so špecializáciou na technické profesie. Pôsobíme na holandskom trhu už vyše 17 rokov. Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce v oblasti elektronického a elektrotechnického, stavebného, strojárskeho a výrobného priemyslu.
Vlastníme všetky potrebné osvedčenia o poskytovaní dobrých platobných podmienok v zhode s Holandskými zákonmi ako aj certifikáty – NEN 4400-1 a VCU. Techvisie je členom NBBU a tiež sme obdržali certifikát o kvalitnom ubytovaní – Certified Flex Home.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1445622  Dátum zverejnenia: 19.8.2014