Technický poradca

TechPlasty, s.r.o.

Miesto práce
Hričovská 17, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu technicko-poradenskú v strojárskej oblasti
- aktívna komunikácia so zákazníkmi z pridelenej oblasti
- návštevy zákazníkov z pridelenej oblasti na Slovensku alebo na Morave

- práca v malej úspešnej firme
- flexibilný pracovný čas
- nadpriemerné odmeňovanie priamo úmerné dosiahnutým výsledkom
- 13. a 14. plat + odmeny
- služobné auto
- služobný notebook, mobil, mobilný prístup na internet, ...
- bezplatné ubytovanie (v prípade potreby)
- zaškolí Vás skúsený pracovník

Žiadosti o zamestnanie s CV prosím posielať cez stránku profesia.sk.
Žiadosti doručené inak budú automaticky vyradené.
Vybraných žiadateľov pozveme na pohovor do Žiliny.
Na pohovore budú okrem iného overené aj znalosti uchádzača o prácu, ktoré si naštudoval z verejne dostupných zdrojov o technických plastoch a pôsobení firmy TechPlasty v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa nové veci
- ochota cestovať a stretávať sa s novými ľuďmi
- dobrá orientácia v internetovom prostredí, práci na PC a ostatných elektronických zariadeniach.

Predmetom podnikania spoločnosti TechPlasty s.r.o. je predaj polotovarov z technických plastov, výroba a predaj strojných súčiastok podľa katalógov, zákazková výroba strojných súčiastok, dielov a kompletov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3044779  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou