Sales Manager

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových klientov
• vyjednávanie a dojednávanie obchodných podmienok, marží, produktovej skladby
• rozhodovanie o obchodnej stratégii a forme prezentácie v rámci jednotlivých obchodných prípadov
• zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja

- práca v v dynamickom kolektíve stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program
- motivačné príplatky

V prípade, že máte záujem o účasť vo výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný profesijný životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

K žiadosti pripojte prosím písomný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a v žiadosti o prijatie do zamestnania podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov počas doby trvania výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník

Počet rokov praxe

2

- prax v B2B minimálne 2 roky
- flexibilita, proaktívny prístup
- vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- aktívna, dynamická osobnosť
- aktívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 930716  Dátum zverejnenia: 11.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou