Inštalatér, stavebný technik

TECHNOSPOL Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta, okres Trnava, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
nástup 700,00 EUR, po zaškolení zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého inštalatéra - montéra v oblasti kúrenia, vody, kanalizácie a plynu (aj jednotlivo).
Náplň práce:
Montáž a generálna výmena potrubných systémov v bytových domoch
Izolovanie potrubí
Drobné opravy - odstraňovanie porúch na bytových inštaláciách
Montáž vodomerov a meračov tepla
Čistenie kanalizácie
Pohotovostná služba - jeden týždeň za určité obdobie držanie pohotovostnej služby v mieste bydliska za účelom výjazdu na odstránenie poruchy
Práca - samostatná aj v kolektíve
Práca s modernými materiálmi
Dobrá vybavenosť spoločnosti kvalitným náradím

Bezplatné školenia
Odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
Koncoročné odmeny
Ochranné pracovné prostriedky
Pracovný odev a zabezpečenie jeho čistenia
Pridelenie služobného mobilu
Používanie služobných vozidiel
V čase pohotovostnej služby alebo pri práci nadčas poskytnutie služobného vozidla na dopravu do miesta bydliska
Za prácu nadčas príplatok alebo možnosť čerpania náhradného voľna podľa vlastného rozhodnutia

Požadované doklady - životopisy so stručným popisom vykonaných prác, osvedčenia
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Pracovná disciplína
Schopnosť pracovať v tíme
Dôkladnosť
Presnosť
Bezúhonnosť

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti správy a údržby bytových domov, modernizácie a opravy potrubných systémov kúrenia, vody, kanalizácie a plynu, čistenie kanalizácie, poskytovanie pohotovostnej poruchovej služby, termostatizácia a regulácia systémov teplej vody a kúrenia, montáž pomerových meračov tepla a vodomerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2584322  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástup 700,00 EUR, po zaškolení zvýšenie