Pomocná sila (umývanie, čistenie, upratovanie)

TECHNOPOL SERVIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie pomocných prác v kuchyni reštauračného zariadenia - upratovanie priestorov, umývanie a čistenie kuchynského inventáru a zariadení, pomocné práce pri príprave jedál
- vykonávanie upratovacích prác a čistiacich prác v ostatných priestoroch reštauračného zariadenia

Pracovná doba je od 6.00 hod. Pracuje sa len počas pracovných dní od pondelka do piatku (počas víkendov a sviatkov sa nepracuje).

Ďalšie informácie a termín osobného stretnutia telefonicky na čísle 0903 294 057.

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- moderné pracovné prostredie
- stravovanie vo vlastnej firemnej reštaurácii

Informácie o výberovom konaní

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY na čísle 0903 294 057.

Poskytnutím osobných údajov zahrnutých v životopise, príp. v ďalších osobných materiáloch, odosielateľ dáva súhlas s ich spracovaním pre účely predmetného výberového konania v spoločnosti Technopol Servis, a.s., v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Materiály všetkých neúspešných uchádzačov budú po skončení výberového konania zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Technopol Servis, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

- min. 2-ročné pracovné skúsenosti
- pracovná spoľahlivosť a dôslednosť
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- schopnosť prispôsobiť sa a rešpektovať firemné pravidlá

Technopol Servis a.s, je spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu, ktorá poskytuje komplexné riešenia pre uspokojovanie aj tých najnáročnejších potrieb svojich zákazníkov v oblastiach kongresových a reštauračných služieb, cateringu, prenájmu kancelárskych a iných nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2768145  Dátum zverejnenia: 15.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.