Kuchár v samoobslužnej reštaurácii

TECHNOPOL SERVIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka, budova Technopolu, Bratislava
Termín nástupu
možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál - podľa zostaveného týždenného jedálneho lístka (polievky, hlavné jedlá), príprava minútiek, jedál na grile, doplnkového sortimentu
- výdaj jedál hosťom

Pracovná doba bude len počas pracovných dní od pondelka do piatku.

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- moderné pracovné prostredie
- program benefitov pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme zaslať životopis.

V prípade zaslania životopisu, príp. ďalších osobných materiálov odosielateľ poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do zaslaných písomných dokumentov, dáva súhlas s ich spracovaním pre účely predmetného výberového konania v spoločnosti Technopol Servis, a.s., v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Materiály všetkých neúspešných uchádzačov budú po skončení výberového konania zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Technopol Servis, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

3

- skúsený a zručný kuchár
- požadujeme vyučenie v odbore a preukázateľné pracovné skúsenosti v odbore min. 3 roky
- výhodou pre kandidáta je predchádzajúce pôsobenie v reštauračnom zariadení samoobslužného typu
- osobnosť s ústretovým prístupom a profesionálnym správaním k zákazníkovi
- osobnosť s vysokým stupňom pracovnej samostatnosti, spoľahlivosti a zodpovednosti
- akceptovanie a dodržiavanie pravidiel tímovej spolupráce a tímovej zodpovednosti

Technopol Servis a.s, je spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu, ktorá poskytuje komplexné riešenia pre uspokojovanie aj tých najnáročnejších potrieb svojich zákazníkov v oblastiach kongresových a reštauračných služieb, cateringu, prenájmu kancelárskych a iných nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2328571  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.