Zvárač / Svářeč - EN 135,141 od 115,- Kč / hod do 230,- Kč / hod + Náborový príspevok 3000,-Kč

TechnoJob s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Horní Slavkov okres Sokolov nebo Louny nebo Nymburk, Česká republika
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• Príprava na zváranie
• Vykonávanie zváracích prác
• Ošetrovanie a údržba nástrojov, zváracích prístrojov a zariadení a vykonávanie jednoduchých opravárskych prác
• Konečná úprava zvarov
Jiné výhody
• Náborový príspevok 124 EUR k výplate
• Motivujúce finančné ohodnotenie podľa Vašich skúseností
• Ubytovanie zabezpečené, príspevok na stravovanie, lekárska starostlivosť
• Spolupráca formou hlavného pracovného pomeru
• Zázemie stabilnej výrobnej spoločnosti
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Nástup možný ihneď
• Miesto pracoviska je Horní Slavkov okres Sokolov nebo Louny nebo Nymburk
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Strojírenský průmysl

Opravy a modernizace železničních vozů. Výroba nových kolejových vozidel, přesuven, točen, traťových strojů a montážních mechanismů.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Osobnostní předpoklady a dovednosti
• Výučný list v odbore
• Predchádzajúca skúsenosť so zváraním kovov, prípadne obsluha zariadení pre rôzne druhy zvárania podmienkou
• Štátna skúška EN 135,141,111

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
TechnoJob je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - http://www.technojob.cz/volne-pozice/
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
2
Informace o náboru
V prípade Vášho záujmu o výberové konanie na danú pozíciu nám pošlite motivačný list a profesný životopis na e-mail: amiskovska@technojob.cz, prípadne volajte na telefón: + 420 725 978 891/890
Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti TechnoJob dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a k ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti TechnoJob za účelom nadviazania zmluvnej spolupráce s Vašou osobou. Tento súhlas platí až do jeho odvolania. Súčasne tým potvrdzujete, že osobné údaje, uvedené v zaslanom životopise, sú pravdivé a presné.
Adresa společnosti
Pod Kotlářkou 3 Zobraziť na mape
150 00 Praha 5
Česká republika
ID: 1250574   Dátum zverejnenia: 3.5.2012
Spoločnosť: TechnoJob s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke