Quality engineer for carpentery-kovovýroba

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Malý Krtíš, 990 01 Malý Krtíš, Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie dosahovania cieľov v procese kvality.
Monitorovanie a udržiavanie štandardov a procesov kvality.
Dosahovanie zhody a súladu komponentov vo výrobe.
Monitorovanie a analýza úrovne kvality kvôli cieľom KPI kvality (CPPM, RPPM, IPPM, SPPM).
Navrhovanie a hodnotenie nápravných a preventívnych opatrení.
Vytváranie plánov kontroly, ich aktualizácia a vykonávanie kontroly.
Zabezpečenie a riešenie „ problem solving ‟ s dodávateľmi.
Garancia dosahovanie zhody/ súladu komponentov.
Spolupráca s ďalšími oddeleniami pre vytvorenie spokojnosti zákazníkov s ohľadom na konečného používateľa „ END USER-FIRST‟.
Spolupráca s ďalšími oddeleniami pre dosahovanie cieľov KPI a zabezpečenie informovanosti pre ďalšie oddelenia.
Zabezpečenie a dodržiavanie BOZP.

Práca pre silnú a stabilnú spoločnosť.
Možnosť kariérneho rastu a profesijného rozvoja.
Voľný vstup do fitness centra TECHNOGYM a na plaváreň.
Pravidelné odborné školenie.
Práca v dynamickom a flexibilnom tíme neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom.
Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita procesu vo výrobe

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

TECHNICKÉ PREDPOKLADY:

Znalosť kontroly kvality .
Znalosť analyzovanie nesúladu / nezhody a vytváranie návrhov k nápravným opatreniam.
Znalosť metódy „ problem solving ‟ s dodávateľmi je výhodou.
Certifikát interného audítora kvality ISO 9001 je výhodou.

OSOBNÉ PREDPOKLADY:

Dobré analytické zručnosti a orientácia pre detail.
Schopnosť pracovať v tíme.
Spoľahlivosť, presnosť, asertivita, cieľavedomosť.
Schopnosť učiť sa nové veci.
Schopnosť viesť tím.

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre wellness. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete.

Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš
ID: 2599247   Dátum zverejnenia: 2.11.2016