Logistic Coordinator / Koordinátor Logistiky

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Technogym, Malý Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacNástupná brutto mzda / Na základe skúseností a zručností možnosť vyššej nástupnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie logistických aktivít výroby prostredníctvom organizácie zamestnancov oddelenia logistiky a interných dodávateľov na všetkých zmenách
• Zabezpečovanie plánovania materiálu a výroby pre celý proces za účelom garantovania spokojnosti interných / externých klientov
• Zabezpečovanie dostatočných zdrojov logistiky – materiálnych, ľudských a funkčných zariadení
• Vyberanie, vzdelávanie, zabezpečovanie rotácie a motivovanie personálu s cieľom dosiahnutia optimálnej produktivity a nákladov
• Optimalizovanie logistického toku
• Zabezpečovanie kontroly interných procesov logistiky a materiálového toku vo výrobe a skladoch v pôsobnosti
• Zabezpečiť aktivity súvisiace s riešením problémov v požadovanom čase a požadovaným spôsobom
• Zabezpečovanie spolupráce prideleného oddelenia s výrobou, s oddelením procesného inžinierngu, s oddelením kvality a s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom dosiahnutia KPI

• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• 13. a 14.plat pri splnení podmienok v období
• Vernostný bonus od 75€ do 375 € (lojalita)
• Technogym day (deň voľna) pri splnení podmienok
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Jazykové kurzy
• Pravidelné športové aktivity a podujatia

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 110€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefity po 5 rokoch:
• Vernostný bonus 375€ (lojalita)

Benefit po 10 rokoch:
• Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zasielanie CV v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, plánovanie, nákup

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osobnosť s prirodzenou autoritou a rešpektom
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- pozitívne myslenie a nadšenie pre zmeny
- skúsenosť s riadením a organizovaním tímu ľudí
- flexibilita
- analytické myslenie
- chuť učiť sa a učiť iných
- odolnosť voči stresu
- prezentovanie, vysvetľovanie, angažovanie

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2332564  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac