Všeobecný operátor - zváracie roboty

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
09.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činnosti pri obsluhe zváracích robotov ako:
• Dodržiavanie BOZP
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
• Manipulácia s materiálom – zakladá ručne kovové kusy rámov (rúry a oceľové komponenty) do prípravku na zváracom robote, ktoré má uložené na drevených paletách, po vyvarení ich ručne vyberie a uloží do ďalšej palety
• Pripevňuje zvárací prípravok na robot, priskrutkuje ho a kontroluje či je dobre nastavený
• Zapína a vypína robot
• Záverečná kontrola vyrobených strojov – vizuálne skontroluje každý vyzváraný kus
• Opravy chybne vyzváraných kusov
• Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku – základné vyčistenie handrou a metlou

- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Mzdové zvýhodnenie za prácu v noci
- Pravidelné odborné školenia
- Práca v dynamickom a flexibilnom tíme v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Možnosť bezplatného využívania služieb fitnesscentra a krytej plavárne
- Darčekové poukážky
- Firemné podujatia a iné plnenia zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.1.2017 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Čítanie technickej dokumentácie VÝHODOU
Ovládanie práce s posuvným meradlom VÝHODOU
Zručnosť zvárať - zváračský preukaz DM – 1 alebo ZM – VÝHODOU
Vodičský preukaz VÝHODOU

- priestorová predstavivosť,
- manuálna zručnosť,
- presnosť až precíznosť,
- orientácia na prácu v tíme,
- flexibilita a chuť učiť sa,

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre wellness. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete.

Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš
ID: 2148289   Dátum zverejnenia: 2.11.2016