Vodič VZV (Skladník) - sklad montáže

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Priemyselný park Malý Krtíš, 990 01 Malý Krtíš, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
09.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie BOZP
- Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
- Prax na VZV nutná, vykladanie a zakladanie do regálov
- Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- Fyzická manipulácia s materiálom a zosúladenie v internom systéme
- Príprava a preprava materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka - presné doručenie podľa požiadaviek oddelenia, bez poškodenia materiálu
- Periodická a systematická kontrola materiálu, upozorňovanie na prípadné nezhody v skladovom hospodárstve (korenšpodencia fyzického stavu a stavu v systéme)
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení

- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- Možnosť kariérneho postupu a profesijného rastu
- Práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- Stravovanie za zaujímavých podmienok
- Darčekové poukážky
- Firemné podujatia
- Možnosť bezplatného využívania služieb wellness - posilňovne a krytej plavárne
- Ďalšie benefity zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie životopisu.

OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.1.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

POŽIADAVKY:
- držiteľ platného oprávnenia na vedenie motorového (vysokozdvižného) vozíka triedy I., druh W1
- prax s vedením a obsluhou vzv a s manipuláciou s ťažkým materiálom v skladovom hospodárstve
- prax so zakladaním a vykladaním paliet vo výškach 5 -6 m

- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a dôraz na bezpečnosť
- Flexibilita a ochota učiť sa

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre wellness. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete.

Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nika Selská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2105246   Dátum zverejnenia: 17.11.2016