Vodič VZV (Skladník)

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Priemyselný park Malý Krtíš, 990 01 Malý Krtíš, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
04.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie BOZP
- Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
- Prax na VZV nutná, vykladanie a zakladanie do regálov
- Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- Fyzická manipulácia s materiálom a zosúladenie v internom systéme
- Príprava a preprava materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka - presné doručenie podľa požiadaviek oddelenia, bez poškodenia materiálu
- Periodická a systematická kontrola materiálu, upozorňovanie na prípadné nezhody v skladovom hospodárstve (korenšpodencia fyzického stavu a stavu v systéme)
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení

- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- Možnosť kariérneho postupu a profesijného rastu
- Práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- Stravovanie za zaujímavých podmienok
- Darčekové poukážky
- Firemné podujatia
- Možnosť bezplatného využívania služieb wellness - posilňovne a krytej plavárne
- Ďalšie benefity zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie životopisu.

OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

POŽIADAVKY:
- držiteľ platného oprávnenia na vedenie motorového (vysokozdvižného) vozíka triedy I., druh W1
- prax s vedením a obsluhou vzv a s manipuláciou s ťažkým materiálom v skladovom hospodárstve
- prax so zakladaním a vykladaním paliet vo výškach 5 -6 m

- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a dôraz na bezpečnosť
- Flexibilita a ochota učiť sa

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre wellness. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete.

Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nika Selská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2105246   Dátum zverejnenia: 18.7.2017