Konštruktér

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizovanie technických zmien v požadovanom čase, s dodržaním definovaných nákladov, zabezpečenie očakávaní výkonnosti a kvality
- Realizovanie technických zmien potrebných pre výrobu
- Zabezpečenie nevyhnutných informácií a kreslenia s cieľom zabezpečiť vyrobiteľnosť technických zmien v závode na Slovensku
- Modelovanie skupín strojov a mechanických častí
- Navrhovanie modelov montáže v CAD rešpektujúc požadovaný čas, náklady a kvalitu
- Pripravovanie konštrukčných výkresov
- Robenie konštrukčných výkresov v CAD s kompletnými informáciami (tolerancie, materiály, ceny, ...) potrebnými pre konštrukciu jednotlivých častí dodávateľmi
- Výber kódov mechanických častí a ich zadanie do CAD modelov
- Študovanie, navrhovanie a zavádzanie činností za účelom zlepšenia produktivity zariadení, kvality finálneho výrobku a bezpečnosti pracovného miesta
- Garantovanie korektného toku informácií medzi súvisiacimi oddeleniami
- Vykonávanie a zapájanie sa do aktivít problem solving

- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Možnosť kariérneho postupu a profesíjneho rozvoja
- Pravidelné odborné školenia
- Práca v dynamickom a flexibilnom tíme v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne - Darčekové poukážky
- Firemné podujatia
- A iné plnenia zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ďalšie znalosti a zručnosti:
- Znalosť čítania technickej dokumentácie/výkresov
- Skúsenosti so stanovovaním pracovných postupov v technológiách mechanického obrábania alebo zvárania
- Skúsenosti s riešením problémov a s aplikáciou metód problem solving
- Dobré analytické myslenie
- Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2059052  Dátum zverejnenia: 24.3.2015