Procesný inžinier

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Priemyselný Park Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie a aktualizovanie výrobných postupov a pracovných cyklov
- Študovanie, navrhovanie a zavádzanie činností za účelom zlepšenia produktivity, kvality a bezpečnosti
- Problem solving
- Zavádzanie nových výrobkov do výroby - koordinácia a riadenie úloh medzi oddeleniami - sledovanie až po finálny produkt
- Projektovanie pracovísk - zmeny layout na základe optimalizácie postupov (redukcie nákladov), princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci
- Participovanie pri inštalácii nových zariadení, ich zavedenie do prevádzky
- Vypracovávanie metodík pre zefektívnenie logistického toku materiálu a neustáleho zlepšovania
- Zaškoľovanie operátorov a Team Leadrov na správne vykonávanie metód a na správne používanie pracovných nástrojov
- Navrhovanie a realizovanie nových konštrukčných riešení prípravkov
- Vykonávanie technologických skúšok, realizovanie zmenových konaní, stanovovanie výrobných časov pri tvorbe noriem
- Vyberanie vhodných technologických postupov výroby
- Kontrolovanie technickej dokumentácie a výkresov

- Práca pre stabilnú, silnú a neustále rastúcu medzinárodnú spoločnosť, svetovú jednotku v segmente Wellness
- Príležitosť pre kariérny rast
- Práca v dynamickom a flexibilnom tíme s jasne stanovenou víziou, misiou a hodnotami
- Zaujímavý motivačný a sociálny program, napr.možnosť bezplatného využívania služieb fitnesscentra a krytej plavárne

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

- Znalosť čítania technickej dokumentácie/výkresov
- Skúsenosti so stanovovaním pracovných postupov v technológiách mechanického obrábania alebo zvárania
- skúsenosti s riešením problémov a s aplikáciou metód problem solving

Počítačové znalosti:
- Pro/ENGINEER - Creo 2, Creo 5

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2039286  Dátum zverejnenia: 6.3.2015