Všeobecný operátor

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Priemyselný park Malý Krtíš, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
01.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Montážne práce pri výrobe posilňovacích strojov – spájanie jednotlivých dielov - uťahovanie, závitovanie, osadzovanie, nabíjanie, čistenie stroja, balenie,...
• Vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií
• Kontrola montovaných častí pred montážou a kontrola po montáži
• Vypĺňanie sprievodnej výrobnej dokumentácie
• Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku

- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- Možnosť kariérneho postupu a profesijného rastu
- Práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- Stravovanie vo firme na každej zmene za zaujímavých podmienok
- Firemné podujatia
- Možnosť bezplatného využívania služieb wellness - posilňovne a krytej plavárne
- Ďalšie benefity zo sociálneho fondu

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovláda čítanie technických podkladov, pracovných inštrukcií
- Vie rozlíšiť pracovné náradie (závitovačka, uťahovačka, insertovačka, nitovačka)
- Rozozná mechanické, ručné, pneumatické, elektrické náradie

Praktické skúsenosti:
- ovláda prácu s pracovným náradím, vie ho správne uchopiť
- vie zaskrutkovať/zainsertovať/vyzávitovať/utiahnuť daný komponent podľa pokynov

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2036122  Dátum zverejnenia: 4.3.2015