Elektrikár/údržbár

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Priemyselný Park, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie BOZP
- Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
- Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- Zabezpečovať fungovanie strojov a zariadení podľa bezpečnostných noriem
- Zabezpečovať pravidelné čistenie strojov a zariadení a rovnako i pracovísk údržby
- Kontrola technológií podľa plánu údržby
- Sledovanie technického stavu technologických zariadení
- Oprava strojno-technologických zariadení
- V prípade vlastníctva dokladu o odbornej spôsobilosti samostatného elektrotechnika alebo elektrotechnika na riadenie činnosti alebo prevádzky, oprava elektroinštalácií a elektrorozvodov
- Preventívna údržba a odstraňovanie závad
- Zasahovať v prípade porúch strojov a zariadení
- Nastavovať, opravovať a vykonávať údržbu zariadení pre plynulú dopravu nákladov
- Vykonávať údržbu zdvíhacích zariadení ovládaných zo zeme, za podmienky spĺňania odbornej spôsobilosti
- Vykonávať pravidelnú elektrikársku (len zamestnanci, ktorí majú spôsobilosť podľa § 22,23) a strojársku údržbu, zabezpečovať správny chod bežných zariadení v závode
- Vykonávať preventívnu údržbu na základe programu údržby
- Inštalácia a montáž nových zariadení technického charakteru
- Obsluha zvislých posuvných brán s motorovým pohonom s výškou zdvihu nad 2,7 m – sekčných, rýchlobežných a protipožiarnych.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovanie výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení

- práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- možnosť kariérneho postupu a profesijného rozvoja
- práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- darčekové poukážky
- firemné podujatia
- možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne
- ďalšie plnenia zo sociálneho fondu

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanické

Prax na pozícii/v oblasti

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky § 22 alebo § 23
- znalosť čítania elektrotechnických výkresov strojov a zariadení
- skúsenosti s hydraulikou výhodou
- skúsenosti s mechanickými zariadeniami (napr. ohýbačka, vŕtačka, píla, výmena čerpadiel) výhodou
- skúsenosti s vodoinštalačnými prácami vítané
- skúsenosti s opravou ručného elektrického náradia (napr. brúsky) vítané

- pozitívny prístup k práci
- flexibilita a ochota učiť sa
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1972485  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou