Program Trainee pre stredoškolákov - Veľký Krtíš a okolie

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

TECHNOGYM E.E., s.r.o., Priemyselný park, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
640,- €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- táto pozícia je určená pre "čerstvých" absolventov stredných škôl technického zamerania z okolia Veľký Krtíš
- kandidát 3-6 mesiacov rotuje po jednotlivých výrobných oddeleniach spoločnosti (montáž, lakovňa, kovovýroba) na pozícii všeobecného operátora a pritom sa dokonale oboznámi s našimi produktami, technológiou a procesmi a prostredníctvom spolupráce s kolegami na všetkých úrovniach sa zoznámi s kultúrou a hodnotami spoločnosti
- od začiatku programu pomáha kandidátom celým procesom adaptácie pridelený Tútor a v spolupráci s ním pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách
- podľa pracovných výsledkov a potenciálu kandidáta plánuje Tútor adaptačný plán s cieľom predstaviť a odskúšať Trainee ako potencionálnych kandidátov na vhodnú pozíciu na rôznych odborných oddeleniach závodu (napr. kvalita, inžiniering, logistika) alebo aj v samotnej výrobe

- práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- možnosť kariérneho postupu a profesijného rozvoja
- práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- darčekové poukážky
- firemné podujatia (športové, spoločenské)
- možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne
- a iné

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

absolvent strednej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1800541  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640,- €/brutto