Trainee - technické zameranie

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Priemyselný Park, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- táto pozícia je určená pre "čerstvých" absolventov stredných alebo vysokých škôl
- rotácia kandidáta po jednotlivých oddeleniach spoločnosti na pozícii všeobecného operátora
- umiestnenie podľa pracovných výsledkov a potenciálu vybraného kandidáta
- "problém solving" v priemyselných oblastiach: operatívna analýza problémov a ich riešenie
- dodržiavanie noriem interných postupov
- kontrola a zabezpečovanie kvality

- práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť - svetový líder vo wellness riešeniach
- možnosť kariérneho postupu a profesijného rozvoja
- práca v priateľskom a dynamickom tíme, v neustále sa rozvíjajúcej firme s bohatým kultúrnym a hodnotovým systémom
- stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- darčekové poukážky
- firemné podujatia
- možnosť bezplatného využívania služieb fitnescentra a krytej plavárne

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

absolvent TECHNICKEJ UNIVERZITY

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1692174  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou