Reagujte bez životopisu

CAD Elektro konštruktér

TECHNODAT, CAE - systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihned
1 100 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta + variabilná zložka tvorená výkonnostnou a kvartálnou prémiou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie elektro dokumentácie pre oblasť automotive

  • Návrh a kreslenie obvodových schém pre elektro príslušenstvo
  • Návrh a kreslenie káblových zväzkov

 Návrhy na zástavbu elektro príslušenstva do existujúcej dispozície vozidla

Tvorba kusovníkov a zoznamu dielov

​Tvorivá a kreatívna práca.
​Flexibilný pracovný čas a možná práca z Home Office.
​Odborný rast, zahraničné projekty, jazykové vzdelávanie.
​Rastúce ohodnotenie podľa prístupu a výsledkov.
​Príspevok pri odporučení zamestnanca.
​Príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši.
​Spoločné firemné akcie.
​Káva, čaj a iné nápoje zdarma.​

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Elektrotechnické vzdelanie

Znalosť práce v CAD systémoch, PC, MS Office

Komunikácia a samostatná práca na medzinárodných projektoch

Časová flexibilita, ochota cestovať

TECHNODAT je vedúca spoločnosť v oblasti PLM, ktorá rovnako ako svet okolo nás sa transformuje a hľadá nových ľudí do tímu, ktorí vítajú zmenu ako príležitosť pre svoj osobný rast. Tešíme sa, že na tejto ceste sa môžeme vzájomne obohatiť, veľa sa naučiť a získať nové skúsenosti a zážitky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marian Jamrich
Tel.: +421326517001
E-mail: poslať životopis
ID: 4809190  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac