Kreslič

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
podľa dohody
800 -1600 eur v zavislosti na skusenostiach a možnosti práce v materskej firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie vodohospodárksych stavieb, projektovanie čerpacích staníc, privádzačov vody, inžinierskych sieti pre dopravu vody, odbery z povrchových tokov

13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ, SŠ technického smeru - strojno-technologického

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Autorizačné osvedčenie výhodou, práca s PC, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, pracovné nasadenie, ochota cestovať.

Spoločnosť TechnoAlpin zaručuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných nadšencov zimných športov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť lídrom na svetovom trhu v oblasti technického zasnežovania a zamestnáva viac ako 700 ľudí po celom svete.
Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa projektovaním a realizáciou manuálnych a plnoautomatických systémov zasnežovania, predajom snežnej techniky a servisnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2932645  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 -1600 eur v zavislosti na skusenostiach a možnosti práce v materskej firme