Skúšobný technik v oblasti elektrických zariadení

Technický skúšobný ústav Piešťany, š.p.

Miesto práce
Krajinská 2929/9, 921 01 Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 650,- € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie skúšok v akreditovanom skúšobnom laboratóriu / u zákazníka.
Vypracovávanie súvisiacej dokumentácie.
Udržiavanie kompetentnosti pre výkon činnosti.

Ponúkame prácu v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Flexibilný pracovný čas 37,5 hod./týždenne.
Permanentné jazykové vzdelávanie v rámci pracovnej doby.
Nástupný príjem v prvom roku od 650,- EUR (v závislosti od dĺžky praxe).
Široký sociálny program a firemné benefity.
Možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesionálneho rastu.

Svoju žiadosť a životopis zašlite najneskôr do 30.09.2018 na uvedenú kontaktnú adresu. Súčasťou výberového konania bude test z anglického jazyka. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorých budeme včas informovať o termíne konania pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť ruského jazyka výhodou.
Silný vzťah k piešťanskému regiónu.
Samostatnosť, chuť pracovať, príjemné vystupovanie vo vzťahu k zákazníkom.

Posudzovanie zhody výrobkov, vykonávanie skúšok, certifikácia systémov manažérstva, certifikácia osôb, inšpekčné činnosti a činnosť oprávnenej právnickej osoby, metrologické činnosti (overovanie a kalibrácia meradiel).
ID: 1351140  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650,- € + prémie